PTZ відеокамера Hikvision DS-2DF8C260I5XG1-ELW 2МП (6-360мм)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
● 1/1.2" CMOS;● 6-360мм (60х) 61 ° -1.3 °;● 2МП 100 к/с;● H.265+/H.265/H.264+/H.264;● виявлення дорожнього руху та транспортних засобів, перет
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Користувальницькі характеристики | |
| Defog | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | 802.3 bt |
| ROI | 8 фіксованих регіонів для кожного потоку |
| RS-485 | Half duplex, HIKVISION, Pelco-P, Pelco-D |
| WDR | 150 дБ |
| Інтерфейси тривоги | 7 вх/2 вих |
| Апертура | F1.6 |
| Аудіо | 1 вх/ 1 вих |
| Вага | 9.6 кг |
| Виявлення (розпізнавання) автомобільного номера | Підтримує |
| Виявлення аудіо винятків | Підтримує |
| Вторгнення в область | Підтримує |
| Вхід і вихід з регіону | Підтримує |
| Відео компресія | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| Дальність підсвічування | 500 м |
| Живлення | 36 В DC |
| Залишені / зниклі предмети | Підтримує |
| Кут огляду | Г: 61° - 1.3° ; В: 35,9° - 0,8° ; Д: 68.5° - 1.5° |
| Кількість одночасних підключень | 20 |
| Кількість попередніх налаштувань | 300 |
| Кількість потоків | 3 |
| Матриця | 1/1.2" progressive scan CMOS |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10M/100M |
| Метод зберігання | NAS (NFS, SMB/ CIFS), ANR, microSD 1Тб |
| Мін. чутливість (PanoVu) | Колір: 0,0005 люкс (F1.6, AGC увімкнено), чорно-білий режим: 0,0001 люкс (F1.6, AGC увімкнено), 0 лю |
| Оптичне збільшення | 60x |
| Основні функції обробки | 24 програмованих полігональних маски конфіденційності, колір маски або мозаїка, яку можна налаштуват |
| Пам'ять при відключенні живлення | Підтримує |
| Перетин лінії | Підтримує |
| Повільна витримка затвора | Підтримує |
| Пригнічення шуму | 3D |
| Програмне забезпечення | HikCentral, iVMS-4200, Hik-Connect |
| Режим BLC: | Підтримує |
| Режими роботи PTZ | 8 патрулів, до 32 пресетів для кожного патруля |
| Робоча температура | -40°C - 70°C |
| Розмір | Ø 267 × 430 мм |
| Розпізнавання (виявлення) облич | Підтримує |
| Склоочисник | Підтримує |
| Споживання | 60 Вт |
| Ступінь захисту | IP67, IK10 |
| Сумісність | ISUP, ISAPI, Hikvision SDK, Open Network Video Interface (Profile S, Profile G, Profile T, Profile M |
| Тип підсвічування | лазер |
| Фокусна відстань | 6-360 мм |
| Функція оптичної стабілізації зображення (OIS) | Підтримує |
| Цифрове збільшення | 16x |
| Частота кадрів (головний потік) (Thermal) | 1920 × 1080,1280 × 960,1280 × 720 100 к/с |
| Частота кадрів (доп. потік) | 1920 × 1080, 1280 × 960, 1280 × 720 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/1 - 1/30,000 с |
| Швидкість по передустановках | Панорамування: 280°/с; Нахил: 250°/с |
| Швидкість ручного керування | Панорамування: 0,1°/с–210°/с; Нахил: 0,1°/с–150°/с |
- Ціна: Ціну уточнюйте

