Модуль термокамери Hikmicro DS-2TM06-LF/A
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сенсор високої чутливості з роздільною здатністю 640 × 512. NETD менше 35 мк (при 25°C, F# = 1,0). Дротова технологія обробки теплових зобра
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага | 82 г |
| Живлення | 12 В DC |
| Макс. розд.здатність(Thermal) | 640 × 512 |
| Робоча температура | -40°C - +70°C |
| Розмір | 40 × 41 × 49 мм |
| Розмір пікселя | 17 μm |
| Спектральний діапазон | 8 μm - 14 μm |
| Теплова чутливість (NETD) | < 35mk @ F1.0, 25°C |
- Ціна: Ціну уточнюйте

