IP відеокамера Dahua DH-P5AE-PV-4G (4мм) 4G
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
● Роздільна здатність 5МП, 1/2.8" STARVIS™ CMOS - матриця;● Фокус 4 мм (кут огляду 81°);● Максимальна роздільна здатність відео 2880 ×
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Загальні | |
| Вага | 500 г |
| Об'єктив | |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| DWDR | підтримує |
| Апертура | F1.6 |
| Аудіо | Вбудований мікрофон, вбудовий динамік |
| Вторгнення в область | Підтримує |
| Відео компресія | Smart H.265+;H.265;Smart H.264+; H.264B;H.264M;H.264H;MJPEG(Sub Stream 1) |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Живлення | DC12В 1A |
| Кут огляду | Г: 81.27°; В: 47.73°; Д: 94.41 |
| Кількість потоків | 2 |
| Матеріал | Пластик |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Мережеві інтерфейси | 4G:Power class3:23dBm±2dB |
| Метод зберігання | Micro SD карта 256 Гб |
| Перетин лінії | Підтримує |
| Поворот / нахил / обертання | Поворот: 0 ° -345°; нахил: 0 °- 80° |
| Програмне забезпечення | DMSS |
| Регулювання по осях | Панорамування: від 0 ° до 345 °; Нахил: від 0° до +90 |
| Робоча температура | -30°C - + 55°C |
| Роздільна здатність (Мп) | 5M/1080p/720p/640 × 360; D1/VGA/CIF |
| Розмір | 141 x Ф111 мм |
| Споживання | 3-9 Вт |
| Ступінь захисту | IP66 |
| Тип підсвічування | ІЧ+видиме світло |
| Тригери тривогі | прохід та вторгнення, виявлення людини, автоматичне відстеження, виявлення транспортних засобів, SMD |
| Частота кадрів (головний потік) (Thermal) | 5M/1080p/720p/640 × 360 – 25 к/с |
| Частота кадрів (доп. потік) | D1/VGA/CIF – 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |
- Ціна: 4 576 ₴

