IP відеокамера Hikvision DS-2CD1027G2H-LIUF 2МП (4мм)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
● Роздільна здатність 2МП, 1/2.8" CMOS-матриця;● Фокус 4мм (кут огляду 94°);● Максимальна роздільна здатність відео 2 МП (1920 × 1080) - 25
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Загальні | |
| Вага | 550 г |
| Об'єктив | |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| DWDR | підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | PoE |
| ROI | 1 зона для головного потоку |
| Апертура | F1.0 |
| Аудіо | вбудований мікрофон |
| Відео компресія | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Живлення | 12В DC |
| Кут огляду | Г: 94°, В:50°, Д:110° |
| Кількість потоків | 2 |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Матриця | 1/2.8" Progressive Scan CMOS |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10 M/100 M |
| Метод зберігання | FTP; microSD 512 Гб |
| Мін. чутливість (PanoVu) | Колір: 0,0005 люкс (F1.0, AGC ВКЛ), Ч/Б: 0 люкс з ІЧ |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0 ° до 355 °, нахил: 0 ° до 90 °, поворот: 0 ° до 355 ° |
| Режим BLC: | Підтримує |
| Робоча температура | -30 °C - +60 °C |
| Роздільна здатність (Мп) | 1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 |
| Розмір | 67.9 × 69.8 × 17.9 мм |
| Споживання | 6.5 Вт |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Сумісність | ONVIF (Profile S, Profile T), ISAPI, SDK |
| Тип підсвічування | ІЧ+видиме світло |
| Тригери тривогі | виявлення руху, сигналізація саботажу відео, винятки |
| Цільові типи | Підтримує |
| Частота кадрів (головний потік) (Thermal) | 1920 × 1080, 1280 × 720 - 25 к/с |
| Частота кадрів (доп. потік) | 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 - 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 c |
- Ціна: 4 118 ₴

