IP відеокамера Dahua DH-IPC-PT1439H-PV 4МП (2.8мм)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
● Роздільна здатність 4МП, 1/2.8" CMOS - матриця;● Фокус 2.8мм (кут огляду 94°);● Максимальна роздільна здатність відео 4 МП (2560 × 1440) -
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Загальні | |
| Вага | 410 г |
| Об'єктив | |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Defog | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | PoE |
| ROI | Підтримує |
| ROM/RAM | 128/128 Мб |
| WDR | 120 dB |
| Апертура | F1.6 |
| Аудіо | вбудований мікрофон та динамік |
| Виявлення аудіо винятків | Підтримує |
| Відео компресія | Smart H.265+;H.265;Smart H.264+;H.264B;H.264M;H.264H |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Живлення | 12 В DC |
| Кут огляду | Г: 94°; В: 51°; Д: 110° |
| Кількість потоків | 2 |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Мережеві інтерфейси | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Метод зберігання | FTP |
| Мін. чутливість (PanoVu) | 0,05 люкс при F1.6 (кольоровий, 30 IRE); 0,005 люкс при F1.6 (чорно-білий, 30 IRE); 0 люкс (підсвічу |
| Пригнічення шуму | 3D, 2D |
| Програмне забезпечення | Smart PSS;DMSS;Player;ConfigTool;NVR;Smart Player |
| Регулювання по осях | Панорамування: від 0° - 345°; Нахил: від 0° - 90° |
| Режим BLC: | Підтримує |
| Робоча температура | -30 °C - +55°C |
| Розмір | 128.4 × Φ127.3 мм |
| Споживання | 3 - 12 Вт |
| Ступінь захисту | IP66 |
| Сумісність | CGI;SDK;ONVIF (Profile S & Profile T) |
| Тип підсвічування | ІЧ+видиме світло |
| Тригери тривогі | виявлення людини/транспортного засобу; IVS; сигналізація аномального звуку |
| Цільові типи | Підтримує |
| Частота кадрів (головний потік) (Thermal) | 4M/1080p/720p/640 × 360 - 25 к/с |
| Частота кадрів (доп. потік) | 640 × 360/QVGA - 25 к/с |
- Ціна: 4 140 ₴

