IP відеокамера Hikvision DS-2CD1T63G2P-LIUF/SL 6МП (2.8мм)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
● Роздільна здатність 6МП, 1/2.5" CMOS - матриця;● Фокус 2.8мм (кут огляду 180°);● Максимальна роздільна здатність відео 6 МП (3632 × 1632)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Загальні | |
| Вага | 580 г |
| Об'єктив | |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| HLC | Підтримує |
| PoE | PoE |
| ROI | 1 для головного потоку |
| WDR | 120 dB |
| Апертура | F1.0 |
| Аудіо | вбудований мікрофон та динамік |
| Відео компресія | H.265/H.264/H.264+/H.265+ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Живлення | 12В DC |
| Кут огляду | Г: 180°, В: 77° |
| Кількість потоків | 2 |
| Матриця | 1/2.5" Progressive Scan CMOS |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10 M/100 M |
| Метод зберігання | FTP/microSD 512 Гб |
| Мін. чутливість (PanoVu) | Колір: 0,005 люкс (F1.6, AGC увімкнено) |
| Основні функції обробки | 4 зон маскування |
| Пригнічення шуму | 3D |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect |
| Регулювання по осях | поворот: 0° - 360°, нахил: 0° -180°, обгорт: 0° -360° |
| Режим BLC: | Підтримує |
| Робоча температура | -30°C - +60°C |
| Роздільна здатність (Мп) | 3632 × 1632; 1200× 536, 960 × 432 |
| Розмір | Ø103.6 × 76 × 234.5 мм |
| Споживання | 11.5 Вт |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Сумісність | ONVIF (Profile S, Profile T, Profile G), ISAPI, SDK |
| Тип підсвічування | ІЧ+видиме світло |
| Тригери тривогі | Виявлення руху (підтримка спрацьовування тривоги за певними типами цілей (людина та транспортний зас |
| Частота кадрів (головний потік) (Thermal) | 3632 × 1632 - 20 к/с |
| Частота кадрів (доп. потік) | 1200× 536, 960 × 432 - 20 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |
- Ціна: 7 875 ₴

