IP відеокамера Hikvision DS-2CD2443G2-I(EU) Black 4МП (2.8мм)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
● Роздільна здатність 4МП, 1/3" CMOS-матриця;● Фокус 2.8мм (кут огляду 104°);● Максимальна роздільна здатність відео 4 МП (2688× 1520) - 25
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Загальні | |
| Вага | 120 г |
| Об'єктив | |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| HLC | Підтримує |
| PoE | PoE |
| ROI | 1 для головного і дод. потоку |
| WDR | 120 dB |
| Апертура | F1.6 |
| Аудіо | вбудований мікрофон і динамик |
| Вторгнення в область | Підтримує |
| Відео компресія | H.265/H.264/H.264+/H.265+ |
| Дальність PIR | Горизонтально: 90 °, Вертикально: 80°, 8 м |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Живлення | 12В DC |
| Кут огляду | Г: 104°, В: 55°, Д: 123° |
| Кількість потоків | 3 |
| Матеріал | Пластик |
| Матриця | 1/3" Progressive Scan CMOS |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10 M/100M |
| Метод зберігання | NAS (NFS, SMB/CIFS), (ANR), micro SD до 512 Гб |
| Мін. чутливість (PanoVu) | колір: 0,005 лк (F1.6, AGC ON) , ч / б: 0 лк з ІЧ |
| Перетин лінії | Підтримує |
| Пригнічення шуму | 3D |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Регулювання по осях | поворот: 0° - 360°, нахил: 0° -90°, обгорт: 0° -360° |
| Режим BLC: | Підтримує |
| Робоча температура | -10 °C - +40 °C |
| Роздільна здатність (Мп) | 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 |
| Розмір | 102.9 × 65.2 × 32.6 мм |
| Розпізнавання (виявлення) облич | Підтримує |
| Споживання | 6.8 Вт |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G, PROFILE T), ISAPI, SDK |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Тригери тривогі | перетин лінії, вторгнення, підтримка спрацьовування сигналізації за вказаними типами цілей (людина т |
| Цільові типи | Підтримує |
| Частота кадрів (головний потік) (Thermal) | 2688 × 1520 - 25 к/с |
| Частота кадрів (доп. потік) | 1920 × 1080 - 10 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |
- Ціна: 6 233 ₴

