Міні-відеокамера Hikvision DS-2CD2D45G1/M-D/NF (2.8мм)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
● Роздільна здатність 4МП, 1/3" CMOS-матриця;● Фокус 2.8мм (кут огляду 98°);● Максимальна роздільна здатність відео 4 МП (2560 × 1440) - 25к
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Загальні | |
| Вага | 93 г |
| Об'єктив | |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Defog | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| ROI | Підтримує |
| WDR | 120 dB |
| Апертура | F2.0 |
| Аудіо | 1 вхід |
| Вторгнення в область | Підтримує |
| Відео компресія | H.265/H.264 |
| Живлення | 12В DC |
| Залишені / зниклі предмети | Підтримує |
| Кут огляду | Г: 98°, В: 53°, Д: 115° |
| Кількість потоків | 3 |
| Матриця | 1/3" Progressive Scan CMOS |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10M/100M |
| Метод зберігання | NAS (NFS, SMB/CIFS) |
| Мін. чутливість (PanoVu) | колір: 0,005 люкс (F1.2, AGC ON) |
| Перетин лінії | Підтримує |
| Пригнічення шуму | 3D |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect |
| Режим BLC: | Підтримує |
| Робоча температура | -30°C - +60°C |
| Розмір | 31.5 × 31.5 × 49.6 мм |
| Споживання | 1.5 Вт |
| Сумісність | ONVIF, ISAPI, SDK, ISUP 5.0 |
| Частота кадрів (головний потік) (Thermal) | 2560 × 1440, 1920 × 1080, 1280 × 720 - 25 к/с |
| Частота кадрів (доп. потік) | 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360, 320 × 240 - 1 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |
- Ціна: 6 087 ₴

