IP відеокамера Dahua DH-IPC-HFW3449E-S-IL 4МП (2.8мм)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
● Роздільна здатність 4МП, 1/2.9" CMOS - матриця;● Фокус 2.8мм (кут огляду 100°);● Максимальна роздільна здатність відео 4 МП (2688× 1520) -
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Загальні | |
| Вага | 610 г |
| Об'єктив | |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Defog | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | PoE |
| ROI | 4 зони |
| ROM/RAM | 256/1024 Мб |
| WDR | 120 dB |
| Аналітика | Підтримує |
| Апертура | F1.6 |
| Аудіо | вбудований мікрофон |
| Вторгнення в область | Підтримує |
| Вхід і вихід з регіону | Підтримує |
| Відео компресія | AI H.265; AI H.264; H.265; H.264; H.264H; H.264B |
| Дальність підсвічування | 50 м |
| Живлення | 12 В DC |
| Кут огляду | Г: 100°, В: 56°, Д: 117° |
| Кількість потоків | 3 |
| Матеріал | Метал |
| Матриця | 1/2.9" CMOS |
| Мережеві інтерфейси | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Метод зберігання | FTP; SFTP; Micro SD 512Гб; NAS |
| Мін. чутливість (PanoVu) | 0,005 лк F1.4 (кольоровий, 30 IRE); 0,0005 лк F1.4 (чорно-білий, 30 IRE); 0 лк (підсвічування ввімкн |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Перетин лінії | Підтримує |
| Пригнічення шуму | 3D |
| Програмне забезпечення | Smart PSS Lite; DSS; DMSS; DoLynk Care |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0°–360°; Нахил: 0°–90°; Обертання: 0°–360° |
| Режим BLC: | Підтримує |
| Робоча температура | -40 °C - +60 °C |
| Роздільна здатність (Мп) | 4M (2688 × 1520/2560 × 1440); 3M (2304 × 1296); 1080p (1920 × 1080); 720p (1280 × 720); D1 (704 × 57 |
| Розмір | 192.7 × 70.5 × 66.4 мм |
| Розпізнавання (виявлення) облич | Підтримує |
| Споживання | 2.4-8 Вт |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Сумісність | ONVIF (Profile S & Profile G & Profile T & Profile M); CGI |
| Тип підсвічування | ІЧ+видиме світло |
| Тригери тривогі | Немає SD-карти; SD-карта заповнена; помилка SD-карти; відключення мережі; конфлікт IP-адрес; незакон |
| Хитлива хода | Підтримує |
| Цільові типи | Підтримує |
| Частота кадрів (головний потік) (Thermal) | 2688 × 1520 - 25 к/с |
| Частота кадрів (доп. потік) | 1920 × 1080 - 25 к/с |
- Ціна: 6 435 ₴

