IP відеокамера Dahua DH-IPC-HFW1539DTK1-SAW-IL 5МП WiFi (2.8мм)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Роздільна здатність 5МП, 1/2.7" CMOS - матриця;• Фокус 2.8мм (кут огляду 104°);• Максимальна роздільна здатність відео 2880 &time
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Загальні | |
| Вага | 300 г |
| Об'єктив | |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| DWDR | підтримує |
| Апертура | F1.6 |
| Аудіо | вбудований мікрофон |
| Відео компресія | H.265; H.264; H.264H; H.264B |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Живлення | 12В DC |
| Кут огляду | Г: 104°; В: 56°; Д: 124° |
| Кількість потоків | 2 |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Мережеві інтерфейси | RJ-45 (10/100 Base-T), Wi-Fi 6 IEEE 802.11b/g/n/ax |
| Метод зберігання | Micro SD карта до 256 Гб |
| Мін. чутливість (PanoVu) | 0,007 лк F1.6 (кольоровий, 30 IRE); 0,0007 лк F1.6 (чорно-білий, 30 IRE); 0 лк (підсвічування ввімкн |
| Програмне забезпечення | Smart PSS; DSS; DMSS |
| Регулювання по осях | Нахил: 0°–90°; Обертання: 0°–360° |
| Робоча температура | -30° C - +50° C |
| Роздільна здатність (Мп) | 2880 × 1620; 640 × 360 |
| Розмір | 172.4 × 83.3 × 75 мм |
| Споживання | 5 Вт |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Сумісність | ONVIF (Profile S & Profile G & Profile T); CGI |
| Тип підсвічування | ІЧ+видиме світло |
| Тригери тривогі | виявлення людей/транспортних засобів на основі штучного інтелекту |
| Частота кадрів (головний потік) (Thermal) | 2880 × 1620 - 25 к/с |
| Частота кадрів (доп. потік) | 640 × 360 - 25 к/с |
- Ціна: 2 420 ₴

