Turbo HD відеокамера Hikvision DS-2CE17D0T-IT5F Black 2МП (3.6мм)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
● Роздільна здатність 2МП 25к/с;● Фокус 3.6мм (кут огляду 79°);● ІЧ підсвічування (до 80м);● CVI/CVBS/AHD/TVI;● 12V DC;● IP67;● Колір корпусу &nda
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Загальні | |
| Вага | 320 г |
| Об'єктив | |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| DWDR | підтримує |
| HLC | Підтримує |
| Дальність підсвічування | 80м |
| Живлення | 12В DC |
| Кут огляду | Г: 79°, В: 43°, Д: 93° |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Матриця | 2 Мп CMOS |
| Мін. чутливість (PanoVu) | 0.01 лк, 0 з ІЧ |
| Пригнічення шуму | 2D |
| Регулювання по осях | поворот: 0 - 360°, нахил: 0 - 180°, обертання: 0 - 360° |
| Режим BLC: | Підтримує |
| Робоча температура | -40 °C - +60 °C |
| Розмір | 78.9 × 75.4 × 216.6 мм |
| Споживання | 5 Вт |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Частота кадрів (головний потік) (Thermal) | 1920х1080 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000 с |
- Ціна: 2 120 ₴

