IP відеокамера Hikvision DS-2CD1347G3-LIUF 4МП (2.8мм)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
● Роздільна здатність 4МП, 1/3" CMOS-матриця;● Фокус 2.8мм (кут огляду 101°);● Максимальна роздільна здатність відео 4 МП (2560 × 1440) - 25
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Загальні | |
| Вага | 405 г |
| Об'єктив | |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| HLC | Підтримує |
| PoE | PoE |
| ROI | 1 зона для головного потоку |
| WDR | 120 dB |
| Апертура | F1.0 |
| Аудіо | вбудований мікрофон |
| Відео компресія | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Живлення | 12В DC |
| Кут огляду | Г: 101°, В:54°, Д:122° |
| Кількість потоків | 2 |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Матриця | 1/2.8" Progressive Scan CMOS |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10 M/100 M |
| Метод зберігання | FTP, microSD 512 Гб |
| Мін. чутливість (PanoVu) | Колір: 0,0005 люкс (F1.0, AGC ВКЛ), Ч/Б: 0 люкс з ІЧ |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0 ° до 360°, нахил: 0 ° до 75°, поворот: 0 ° до 360° |
| Режим BLC: | Підтримує |
| Робоча температура | -30 °C - +60 °C |
| Роздільна здатність (Мп) | 2688 × 1520, 2560 × 1440, 1920 × 1080 |
| Розмір | Ø 110 × 102.7 мм |
| Споживання | 8 Вт |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Сумісність | ONVIF (Profile S, Profile T, Profile G), ISAPI, SDK |
| Тип підсвічування | ІЧ+видиме світло |
| Тригери тривогі | виявлення руху, сигналізація саботажу відео, винятки |
| Цільові типи | Підтримує |
| Частота кадрів (головний потік) (Thermal) | 2688 × 1520, 2560 × 1440, 1920 × 1080 — 25 к/с |
| Частота кадрів (доп. потік) | 1280 × 720,640 × 480,640 × 360 - 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 c |
- Ціна: 5 558 ₴

