Turbo HD відеокамера Hikvision DS-2CE76D0T-ITPFS/Black 2МП (2.8 мм) з мікрофоном
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
● Роздільна здатність 2МП 25к/с;● Фокус 2.8мм (кут огляду 106°);● Мікрофон вбудований;● ІЧ підсвічування (до 20м);● CVI/CVBS/AHD/TVI;● 12V DC;● Ко
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Загальні | |
| Вага | 141 г |
| Об'єктив | |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| DWDR | підтримує |
| HLC | Підтримує |
| Аудіо | вбудований мікрофон |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Живлення | 12В DC |
| Кут огляду | Г: 106.4°; В: 57.9°; Д: 124.6° |
| Матеріал | Пластик |
| Матриця | 2 Мп CMOS |
| Мін. чутливість (PanoVu) | 0.01 лк/ F1.2 (Колір), 0 лк з ІЧ |
| Пригнічення шуму | 2D |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 75 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Режим BLC: | Підтримує |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Розмір | Ф 84х79 мм |
| Споживання | 2.7 Вт |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Частота кадрів (головний потік) (Thermal) | 1920 × 1080 - 25к/с |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000 с |
- Ціна: 1 575 ₴

