IP відеокамера Ezviz H90 Dual 2K⁺ CS-H90 (4МП+4МП)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
● Роздільна здатність 4/4МП, 1/3" CMOS - матриця;● Фокус 2.8/6мм (кут огляду 96/52°);● Максимальна роздільна здатність відео 4 МП (2880 х 1620) -
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ezviz |
| Загальні | |
| Вага | 723 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| DWDR | підтримує |
| Апертура | F1.6 |
| Аудіо | двостороння розмова |
| Відео компресія | H.265; H.264 |
| Живлення | DC 12В / 1.5A |
| Кут огляду | верх: В: 54°, Г: 96°, Д: 110°; низ: В: 28°, Г: 52°, Д: 60° |
| Матриця | 1/3" Progressive Scan CMOS |
| Мережеві інтерфейси | RJ45 × 1 (10M / 100M); Wi-Fi IEEE 802.11 b, 802.11 g, 802.11 n |
| Метод зберігання | microSD 512 Гб |
| Мін. чутливість (PanoVu) | 0.5 люкс (F1.6, AGC ВКЛ), 0 люкс з ІЧ |
| Пригнічення шуму | 3D |
| Регулювання по осях | Панорамування: 324°, нахил: 90° |
| Робоча температура | -30 °C - +50°C |
| Розмір | 224 × 135 × 136 мм |
| Споживання | 18 Вт |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Тип підсвічування | ч/б 30м, кольорове нічне бачення |
| Фокусна відстань | 2.8/6 мм |
| Цільові типи | Підтримує |
| Частота кадрів (головний потік) (Thermal) | 2880 × 1620 - 15 к/с |
- Ціна: 5 192 ₴

