PTZ відеокамера Hikvision DS-2DE1C200IW-DE3(F1)(S7) 2МП (2.8-12мм)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
● 1/2.7" CMOS;● 2.8-12мм 90°;● 2МП 60 к/с;● H.265, H.264, MJPEG;● виявлення руху;● MicroSD 256Гб;● 5В DC, Micro USB, Max. 5.5 Вт; PoE (802.3af);●
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Загальні | |
| Вага | 275 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| HLC | Підтримує |
| PoE | PoE |
| Апертура | F2.0 |
| Аудіо | вбудований мікрофон та динамік |
| Відео компресія | H.265, H.264, MJPEG |
| Дальність підсвічування | 15 м |
| Живлення | 5В DC, Micro USB |
| Кут огляду | Г: 90°, В: 48°, Д: 107° |
| Кількість потоків | 2 |
| Матриця | 1/2.7" |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10M/100M |
| Метод зберігання | Micro SD 256 Гб |
| Мін. чутливість (PanoVu) | Колір: 0,01 люкс (F2.0, AGC увімкнено), чорно-білий режим: 0,005 люкс (F2.0, AGC увімкнено), 0 люкс |
| Пригнічення шуму | 3D |
| Програмне забезпечення | Хмарний сервіс та застосунок Hik-Connect для віддаленого керування та перегляду пристроїв |
| Режим BLC: | Підтримує |
| Робоча температура | -10 °C - +40 °C |
| Розмір | 127 × 93.5 × 143 мм |
| Споживання | 5.5 Вт |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Сумісність | Open Network Video Interface (Version 18.12, Profile S, Profile G, Profile T), ISAPI, SDK, Hik-Conne |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Фокусна відстань | 2.8 -12 мм |
| Частота кадрів (головний потік) (Thermal) | 1920 × 1080, 1280 × 720 - 60 к/с |
| Частота кадрів (доп. потік) | 640 × 480, 640 × 360 - 60 к/с |
| Швидкість ручного керування | поворот: 0.1° - 20°/с; нахил: 0.1° - 15°/с |
- Ціна: 5 063 ₴

