Виклична панель NeoLight SOLO IP Black
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вбудована професійна IP камера з роздільною здатністю 2Мп (1920х1080). Режим True Day/Night - реальна передача кольору вдень та ідеальне чорно-біле зо
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Neolight |
| Кількість абонентів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | RJ-45, 10М/100М |
| PoE | 802.3 af |
| Аудіо компресія | G.711u |
| Живлення | DC 15В 0.8А |
| Камера | 2 Мп, Н.265 |
| Кути огляду | 110° |
| Операційна система | Linux |
| Потужність споживання | 4.5 Вт |
| Робоча температура | - 30 °C <unk> + 60 °C |
| Дозвіл | 1920 х 1080 25 к/с |
| Розміри | 47 х 131 х 20 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте

