HDCVI відеокамера Dahua DH-HAC-HFW1249XP-IL-A-PRO 2МП (2.8мм)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
● Роздільна здатність 2МП 25к/с;● Фокус 2.8мм (кут огляду 101°);● Мікрофон вбудований 2x;● ІЧ+видиме світло (до 50м);● CVI/CVBS/AHD/TVI;● 12V DC;●
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Загальні | |
| Вага | 350 г |
| Об'єктив | |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| DWDR | підтримує |
| Апертура | F1.0 |
| Аудіо | вбудований мікрофон 2x |
| Дальність підсвічування | 50 м |
| Живлення | 12 В DC |
| Кут огляду | Г: 101.8°; В: 54.4°; Д: 122.1° |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Мін. чутливість (PanoVu) | 0,0001 лк F1.0 (кольоровий, 30 IRE); 0,00001 лк F1.0 (чорно-білий, 30 IRE); 0 лк (підсвічування ввім |
| Пригнічення шуму | 3D |
| Регулювання по осях | Панорамування: від 0° - 360°, кут нахилу: від 0° - 90°, поворот: від 0° - 360° |
| Робоча температура | -40 °C - +60 °C |
| Роздільна здатність (Мп) | 1080p (1920 × 1080); 960H (960 × 576/960 × 480) |
| Розмір | 186.5 × 75 × 82.2 мм |
| Споживання | 5.6 Вт |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Тип підсвічування | ІЧ+видиме світло |
| Частота кадрів (головний потік) (Thermal) | 1080p - 25 к/с |
- Ціна: 2 520 ₴

