IP відеокамера Hikvision iDS-2CD7146G2/LM-IZS 4МП (2.8-12мм)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
● Роздільна здатність 4МП, 1/1.8" CMOS-матриця;● Фокус 2.8-12мм (кут огляду 47-112°);● Максимальна роздільна здатність відео 4 МП (2688 × 15
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Інтерфейси | |
| RS-485 | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Defog | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | PoE |
| ROI | 4 зони |
| WDR | 140 dB |
| Інтерфейси тривоги | 2 вх/2вих |
| Апертура | F1.4 - 2.1 |
| Аудіо | 1 вх/1 вих, 2х вбудований мікрофон і динамік |
| Вага | 1.1 кг |
| Вихід живлення | 12 В DC, макс. 100 мА |
| Виявлення аудіо винятків | Підтримує |
| Виявлення парковки | Підтримує |
| Вторгнення в область | Підтримує |
| Вхід і вихід з регіону | Підтримує |
| Відео компресія | H.265+/H.265/H.264+/H.264/MJPEG |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Електронна стабілізація зображення (EIS) | Підтримує |
| Живлення | 12 В DC/24 В AC |
| Залишені / зниклі предмети | Підтримує |
| Кут огляду | Г: 112° - 47.5°, В: 58° - 26.6°, Д: 137.5° - 54.6° |
| Кількість потоків | 3 |
| Матеріал | Алюміній |
| Матриця | 1/1.8" Progressive Scan CMOS |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10 M/100 M/1000 M |
| Метод зберігання | NAS (NFS, SMB/CIFS), ANR, microSD 1Тб |
| Мін. чутливість (PanoVu) | Колір: 0,002 люкс (F1.2, AGC увімкнено), чорно-білий режим: 0,0002 люкс (F1.2, AGC увімкнено), чорно |
| Основні функції обробки | 8 зон маскування |
| Перетин лінії | Підтримує |
| Пригнічення шуму | 3D |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200,Hik-Connect,Hik-Central |
| Режим BLC: | Підтримує |
| Робоча температура | -40 °C - +65 °C |
| Роздільна здатність (Мп) | 2688 × 1520,2560 × 1440,1920 × 1080,1280 × 720 |
| Розмір | Ø144.3 × 114.1 мм |
| Розпізнавання (виявлення) облич | Підтримує |
| Скупчення людей | Підтримує |
| Споживання | 19 Вт |
| Ступінь захисту | IP67, IK10 |
| Сумісність | ISAPI,SDK,ISUP,OTAP,ONVIF (Profile S, Profile G, Profile T, Profi le M) |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Тригери тривогі | перетин лінії, вторгнення, вхід до регіону, вихід із регіону підтримка спрацьовування тривоги за зад |
| Фокусна відстань | 2.8 - 12 мм |
| Хитлива хода | Підтримує |
| Цільові типи | Підтримує |
| Частота кадрів (головний потік) (Thermal) | 2688 × 1520 - 25 к/с |
| Частота кадрів (доп. потік) | 1920 × 1080, 1280 × 720, 704 × 480, 640 × 480 25 к/с |
- Ціна: Ціну уточнюйте

