Комплект Ezviz BM1 (1080P,BE cs-bm1) з акумулятором
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
● Роздільна здатність 2МП, 1/2.8" CMOS - матриця;● Фокус 4мм (кут огляду 46°);● Максимальна роздільна здатність відео 2 МП (1920 × 1080) - 1
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Аналітика | Виявлення плачу, поза ліжечком (вихід дитини), виявлення активності дитини |
| Апертура | F1.6 |
| Вага | 221 г |
| Відео компресія | H.265 / H.264 |
| Дальність підсвічування | 5 м |
| Живлення | 2000 мА•г; DC 5В / 2A |
| Кут огляду | 100° (Д) , 85° (Г), 46° (В) |
| Матриця | 1/2.8” |
| Мережеві інтерфейси | Wi-Fi: IEEE802.11b, 802.11g, 802.11n 2.4 гГц |
| Метод зберігання | microSD card 256 Гб |
| Мін. чутливість (PanoVu) | 0.1 лк |
| Пригнічення шуму | 3D |
| Робоча температура | -10 °C - 45 °C |
| Розмір | 240 × 50 × 67 мм |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Частота кадрів (головний потік) (Thermal) | 1920 x 1080 15 к/с |
- Ціна: 65 250 ₴

