IP відеокамера Dahua DHI-ITC431-RW1F-IRL8 4МП (10-50мм)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
● Роздільна здатність 4МП, 1/2.9" CMOS-матриця;● Фокус 10-50мм (кут огляду 9.4-40.8°);● Максимальна роздільна здатність відео 4 МП (2688× 15
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Користувальницькі характеристики | |
| HLC | Підтримує |
| PoE | Підтримує |
| WDR | 90 дБ |
| Інтерфейси тривоги | 3 вх/ 2 вих |
| Апертура | F1.33 |
| Аудіо | 1 вх/1 вих |
| Вага | 3.9 кг |
| Виявлення (розпізнавання) автомобільного номера | Підтримує |
| Відео компресія | H.265; H.264M; H.264H; MJPEG |
| Дальність підсвічування | 23 - 30 м |
| Живлення | 12–36 В DC |
| Інтерфейс передавання даних | 2х RS-485; 2х RS-232 |
| Кут огляду | Г: 9.4°–40.8°; В: 5.4°–22.9°; Д: 10.7°–46.9° |
| Кількість діодів | 4 |
| Матриця | 1/1.8′′ CMOS |
| Мережеві інтерфейси | 1 × RJ-45 10/100/1000 M |
| Метод зберігання | FTP; ANR; TF 256 Гб |
| Пригнічення шуму | 3D |
| Режим BLC: | Підтримує |
| Робоча температура | –40 °C - +65 °C |
| Розмір | 466×136×134 мм |
| Споживання | 13 Вт |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Тригери тривогі | Пам’ять заповнена, помилка пам’яті, зовнішня сигналізація, відсутність пам’яті місце, список заблоко |
| Фокусна відстань | 10 – 50 мм |
| Частота кадрів (головний потік) (Thermal) | 2688 × 1520 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/50-1/10 000 с |
- Ціна: Ціну уточнюйте

