PTZ відеокамера Hikvision DS-2DF7C442IXG2/LM-ELWY 4МП 42x (6-252мм)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
● 1/1.8" CMOS;● 6-252мм (42х) 59°–2°;● 4МП 25 к/с;● H.265+/H.265/H.264+/H.264;● Захист периметра, виявлення об'єктів з урахуванням сцена
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Користувальницькі характеристики | |
| Defog | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | PoE 802.3bt |
| ROI | 8 фіксованих регіонів для кожного потоку |
| RS-485 | 1 RS-485 (Half duplex, HIKVISION, Pelco-P, Pelco-D, self-adaptive) |
| WDR | 150 дБ |
| Інтерфейси тривоги | 7 вх/2 вих |
| Апертура | F1.5 |
| Аудіо | 1 вх/ 1 вих |
| Вага | 6.7 кг |
| Вторгнення в область | Підтримує |
| Вхід і вихід з регіону | Підтримує |
| Відео компресія | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| Дальність підсвічування | 400 м |
| Електронна стабілізація зображення (EIS) | Підтримує |
| Живлення | 36В DC |
| Залишені / зниклі предмети | Підтримує |
| Кут огляду | Г: 59° - 2° ; В: 34° - 1° ; Д: 67° - 2° |
| Кількість попередніх налаштувань | 300 |
| Кількість потоків | 3 |
| Матриця | 1/1.8′′ CMOS |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10M/100M |
| Метод зберігання | FTP/NAS, microSD 1Тб |
| Мін. чутливість (PanoVu) | Колір: 0,0003 люкс (F1.2, AGC увімкнено), чорно-білий режим: 0,0001 люкс (F1.2, AGC увімкнено), 0 лю |
| Оптичне збільшення | 42x |
| Основні функції обробки | 24 програмованих полігональних маски конфіденційності, колір маски або мозаїка, яку можна налаштуват |
| Пам'ять при відключенні живлення | Підтримує |
| Перетин лінії | Підтримує |
| Пригнічення шуму | 3D |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, HikCentral, Hik-Connect |
| Режим BLC: | Підтримує |
| Режими роботи PTZ | 8 патрулів, до 32 пресетів для кожного патруля |
| Робоча температура | -40°C - +70°C |
| Розмір | Ø 260 × 336.4 мм |
| Споживання | 60 Вт |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Сумісність | ISUP, ISAPI, Hikvision SDK, Open Network Video Interface (Profile S, Profile G, Profile T, Profile M |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Фокусна відстань | 6 - 252 мм |
| Цифрове збільшення | 16x |
| Частота кадрів (головний потік) (Thermal) | 2688 × 1520 - 25 к/с |
| Частота кадрів (доп. потік) | 1920 × 1080, 1280 × 960, 1280 × 720 - 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/1 - 1/30,000 с |
| Швидкість по передустановках | Панорамування: 240°/с; Нахил: 200°/с |
| Швидкість ручного керування | Панорамування: 0,1°/с–160°/с; Нахил: 0,1°/с–120°/с |
- Ціна: 110 565 ₴

