Виклична панель NeoLight MEGA/2 FHD GRAPHITE
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
● Кількість абонентів 2;● Тип матриці камери CMOS;● Роздільна здатність камери 1080p;● Формат сигналу AHD / TVI / CVI / CVBS;● Кут огляду 110°;● П
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Neolight |
| Кількість абонентів | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Живлення | 12В DC/2,5Вт (від домофона) |
| Камера | CMOS AHD / TVI / CVI / CVBS |
| Керування замком | Електромагнітний та електромеханічний |
| Кути огляду | 110° |
| Робоча температура | - 30 °C <unk> + 60 °C |
| Дозвіл | 1080p |
| Розміри | 55 х 154 х 18 мм |
| Ступінь захисту | IP66 |
| Тип підсвічування | ІЧ 5м |
- Ціна: Ціну уточнюйте

